VPN در مقابل پروکسی

خرید پروکسی

مقایسه vpn و پروکسی -کدام یک بهتر است ؟

در دنیای دیجیتال، وبسایتهای بیشتری و بیشتر متوجه اهمیت افزایش امنیت اتصال اینترنت خود می شوند. اما یک معضل بوجود می آید: “برای استفاده بهتر از ابزار چه باید استفاده شود؟” بعضی از کاربران به سرویس های پروکسی به VPN و دیگران تبدیل می شوند، اغلب بدون درک روشنی تفاوت بین این ابزار امنیتی.

اگر چه VPN ها و پروکسی ها توابع مشابهی را انجام می دهند: هویت کاربران اینترنت را پنهان می کنند و دسترسی به محتوا با محدوده جغرافیایی را امکان پذیر می سازد؛ فرآیندهای واقعی در کار این سرویس ها بسیار متفاوت هستند، بنابراین پیامدهای بسیار متفاوت دارند. مقایسه ساده خود را در زیر بخوانید تا بدانید چه چیزی بهتر از شما خواهد شد: یک VPN یا یک پروکسی.

پروکسی چیست؟

یک پروکسی سرور است که به عنوان واسطه ای بین شما و اینترنت عمل می کند. این باعث می شود فعالیت های آنلاین شما به نظر می رسد از جایی دیگر، پنهان کردن آدرس IP واقعی خود را. یک سرویس پروکسی به شما امکان می دهد تا فقط یک برنامه سازگار با پروکسی را در یک زمان متصل کنید، که مانع از تنظیم کامل کامپیوتر شما برای اتصال به یک پروکسی می شود.

خرید پروکسی

علاوه بر این، یک پروکسی از رمزنگاری برای تضمین ترافیک استفاده نمی کند که از طریق آن عبور می کند و شما را به اسنوپایر ها و هکرها آسیب پذیر می کند، زیرا فعالیت های آنلاین شما به راحتی می تواند نظارت شود. همچنین احتمال دارد که ISP شما، دولت یا به سادگی یک مرد ترافیک Wi-Fi را در فرودگاه تخلیه کند، هویت واقعی شما را نشان می دهد و اطلاعات حساس شما را سرقت می کند.

خط پایین این است که یک پروکسی فقط برای انجام وظایف سطح پایین، مانند دور زدن محدودیتهای جغرافیایی و وبسایتهای انحلالپذیر است.

VPN چیست؟

یک VPN کار بسیار شبیه است، همچنین نشانی IP واقعی خود را مخفی می کند، بنابراین شما می توانید سانسور و محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. با این حال، این تنها بخشی از داستان است. در مقایسه با یک پروکسی، این سرویس گزینه های بسیاری برای بهبود تجربه آنلاین شما ارائه می دهد.

ویژگی اصلی که از پروکسی متفاوت است، رمزگذاری است. یک سرویس VPN ایجاد یک اتصال امن، همچنین به عنوان یک تونل رمزگذاری شده خصوصی، بین دستگاه شما و سرور آن ایجاد می کند. تمام ترافیک وب شما، از جمله برنامه های آنلاین، سرویس ها و برنامه های کاربردی که شما می توانید استفاده کنید، از طریق این تونل هدایت می شود و از این طریق به شدت از طرف شخص ثالث نظارت خواهد شد. KeepSolid VPN Unlimited از رمزنگاری AES-128 و AES-256 استفاده می کند که توسط دولت ایالات متحده به عنوان یک محافظت در سطح بالا مورد اعتماد قرار می گیرد.

خرید socks5

شما می توانید با خیال راحت معاملات بانکی را در سطح جهانی انجام دهید، مکاتبات تجاری را انجام دهید و به هر نقطه اتصال Wi-Fi به طور ایمن متصل شوید زیرا تمام داده های شما از طریق تونل ایمن منتقل می شوند، از این رو از جنایتکاران اینترنتی پنهان خواهند شد.

علاوه بر این، KeepSolid VPN نامحدود یک تکنولوژی خاص را به نام KeepSolid Wise ارائه می دهد که آزادی آنلاین را افزایش می دهد، و باعث می شود ترافیک VPN شما مانند یک ترافیک تبدیل بی رحم به نظر می رسد، به عنوان مثال استاندارد HTTPS. ما همچنین یک سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم برای اطمینان از امنیت حریم خصوصی مشتریان ما داریم.

آمار سریع

امنیت

وی پی ان :به طور موثر تمام ترافیک وب شما را مخفی می کند و آدرس IP واقعی شما را مسدود می کند با این وجود، آن یک آدرس IP مجازی را فراهم می کند.

پروکسی :فعالیت اینترنت شما همچنان می تواند برای اشخاص ثالث در دسترس باشد.

رمزگذاری

وی پی ان :رمزگذاری بسیار امن 128 بیتی یا 256 بیتی را ارائه می دهد.

پروکسی :ترافیک شما را رمزگذاری نمی کند.

حریم خصوصی

وی پی ان :به شدت محافظت از حریم خصوصی شما در برابر هکرها و snoopers است.

پروکسی :هر شخص ذیصلاح می تواند اطلاعات شخصی شما را از بین ببرد و هویت شما را نشان دهد

آزادی

وی پی ان :به شما امکان دسترسی رایگان به هر سرویس آنلاین، وب سایت یا بازی را از هر نقطه از جهان می دهد.

پروکسی :فقط برای فیلترهای محتوای ساده و محدودیتهای مبتنی بر IP در وبسایتها مناسب است.

سرعت

وی پی ان :ارائه می دهد بسیاری از راه حل ها، از جمله ارائه سرور شخصی برای افزایش سرعت اتصال.

پروکسی :با توجه به سرورهای بارگیری شده، سرعت اتصال معمولا آهسته است

قابلیت اطمینان

وی پی ان :امنیت آنلاین، حفظ حریم خصوصی و آزادی در همان زمان را تضمین می کند.

پروکسی :بسیار کمتر قابل اعتماد است، زیرا می تواند یک خطر امنیتی برای داده های خصوصی شما باشد.

پایداری

وی پی ان :قابلیت اطمینان کلی خوب است.

پروکسی :خرابی مکرر و خطر کراش

سازگاری

وی پی ان :با تمام سیستم عامل ها و دستگاه های محبوب، از جمله روترها و کنسول های بازی سازگار است.

پروکسی :محدود به مرورگرهای خاص

راه اندازی

وی پی ان :نصب VPN نیاز به حداقل دانش.

پروکسی :نیاز به پیکربندی هر وب سایت به صورت جداگانه دارد

برنده نهایی

هنگامی که آن را به مقایسه بین یک VPN و یک پروکسی می آید، بدون شک وجود سرویس بهتر است. VPN بهتر از هر نوع پروکسی است. این سرویس به طور قابل توجهی بهبود حریم خصوصی و آزادی آنلاین، امنیت اطلاعات شخصی شما را حفظ می کند و از اتصال VPN شما جلوگیری می کند.

خرید پروکسی بهترین روش برای دسنرسی به تلگرام با سرویس socks5 است .پروکسی ارزان مناسب جهت استفاده در سیستم عامل آیفون و اندروید .ما به شما یک اکانت پروکسی اختصاصی ارائه می دهیم تا هرگز در دنیای مجازی با مشکل مواجه نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =