چرا مام پروکسی ؟

MamProxy به سادگی سریعترین و قابل اطمینان ترین راه حل های پروکسی را فراهم می کند.

چرا ما رهبر صنعت در میان صدها ارائه دهندگان پروکسی هستیم؟

خرید پروکسی با با ip اختصاصی

اولویت اصلی ما نگه داشتن IP ها در بالاترین استاندارد برای کسب و کار و استفاده شخصی در دراز مدت است. ما در ارائه بهترینکیفیت  ممکن پروکسی ها تمرکز می کنیم.

API 2Robust

از مدیریت دستی پروکسی اجتناب کنید و جدیدترین نسخه لیست پروکسی اختصاصی خود را در فرمت های مختلف، از جمله JSON و XML، بازیابی کنید.

نماینده مجاز نیست

ما سالها به بیش از 10،000 مشتری خوشحال, فروش پروکسی را انجام دادیم. اجتناب از واسطه ها و کاهش هزینه های نگهداری سرور با زیرساخت پروکسی کامل مدیریت شده ما.

Access 4Exclusive

ما proxies ها را به صورت انحصاری نگه می داریم تا اطمینان حاصل شود که شما در میان توسعه دهندگان ، علاقه مندان به اینترنت، کارشناسان بازاریابی و مشتریان سازمانی هستید که به طور جدی پروکسی خود را مورد استفاده قرار می دهد.

سخت افزار سرور قدرتمند

به جای کاهش هزینه ها با سرور های ارزان قیمت ما از سرورهای اختصاصی استفاده می کنیم. اتصالات پروکسی ما سریعترین در ایران است.

جمع آوری داده ها و امنیت وب درست انجام می شود

مشکل
بسیاری از خدمات پروکسی محبوب دارای آسیب پذیری های امنیتی، محدودیت های پنهان، تنظیمات ضعیف، قیمت های بالا و اشباع بودن آدرس های IP با کیفیت پایین هستند که می توانند مشکلات مانند سرعت پایین، خطاهای اتصال، داده های نادرست و URL های مسدود شده را در بر گیرد.

این نگرانی برای افراد و شرکت هایی است که به دنبال حفاظت، بهینه سازی و مقیاس عملیات شبکه خود با پروکسی های امن هستند.

راه حل
MamProxy تنها دروازه پروکسی با کارایی بالا برای پردازش عملیات پهنای باند در هر مقیاس با قیمت گذاری با نرخ ثابت است و در عین حال حفاظت از آدرس آی پی شما از حملات اینترنتی رایج و ردیابی استفاده می شود که همه از یک رابط وب مناسب استفاده می شود.

چه چیزی باعث می شود ما بهترین انتخاب برای خرید پروکسی باشیم؟

ما از تکنولوژی منحصر به فرد برای تسریع در پیشرفت خدمات پروکسی پیشرفته استفاده می کنیم.

PhantomPacket ™ فایروال

دروازه وب ایمن ما به طور خودکار حملات و منابع مخرب را با استفاده از فایروال اختصاصی بدون محدودیت و یا تاثیر بر عملکرد پروکسی فیلتر می کند.

پیکربندی BansheeTune

سرورهای میزبان ما دارای بار محاسبه شده و به صورت سفارشی برای مقیاس هستند تا امکان درخواست حجم در سطح سازمانی فراهم شود.

همگامسازی پویا

کنترل دسترسی و تنظیمات پیکربندی شما در عرض چند دقیقه در تمام زیرساخت های پروکسی ما در هر مقیاس با هیچ خرابی همگام می شود.

ادغام آسان

اجتناب از روند پیچیده قراردادها، روزنامه ها و دموی های پیچیده. تمام سفارشات جدید پروکسی از طریق یک پانل کنترل قوی و API ارائه شده است، بنابراین شما می توانید فورا شروع کنید.

کنترل گرانول پیشرفته

خود را به کنترل دسترسی به حساب های جهانی محدود نکنید. لیست سفید لیست IP های جداگانه، چندین روش تأیید هویت کاربر ایجاد کرده و فورا پروکسی ها را بر اساس هر پروکسی جایگزین نمایند.

چرا از پروکسی استفاده میکنی؟

در اینجا برخی از مزایای اساسی استفاده از راه حل های اختصاصی پروکسی می باشد.

جلوگیری از مسدود کردن وب سایت

وب سایت های محبوب IP خود را مسدود خواهد کرد اگر اتصالات بیش از حد از یک شبکه مشابه باشد.

با استفاده از یک پروکسی مسکونی اختصاصی، برای حفظ اعتبار آنلاین خود را تمیز نگه دارید، بنابراین وب سایت شما با اشتباه هنگام استفاده از یک شبکه مشترک یا VPN، مسدود نمی کند.

هارد وب امنیت

فقط استفاده از یک VPN ممکن است برای امنیت سایبری کافی نباشد و در حالی که شما وب را مرور می کنید ممکن است IP واقعی خود را به تهدید تبدیل کند.

پروکسی های مسکونی اختصاصی ما با استفاده از یک فایروال اختصاصی و پیکربندی DNS برای حفاظت بیشتر برای آدرس IP شما و به طور خودکار تهدیدات را از رسیدن به شبکه شما مسدود می کنند.

توقف پهنای باند را کاهش دهید

سرعت اینترنت شما می تواند کاهش یابد و در ساعت های پائین روز که شما بیشتر به آن نیاز دارید، کاهش می یابد.

از طریق یک پروکسی اختصاصی متصل از یک موتور دریچه گاز به دریچه کامل بروید. سرعت اینترنت خود را حداکثر کنید تا بتوانید روی مسائل مهم تمرکز کنید.