مبانی استفاده از یک سرور پروکسی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت

خرید پروکسی

اگر از راه دور کار می کنید یا مجبور هستید فایل های شرکت های بزرگ را در جاده ها اداره کنید، احتمالا از نوع خاصی از پروکسی استفاده کرده اید و ممکن است حتی از آن آگاه نباشید.

در حقیقت، پروکسی ها توسط کارگران در سراسر جهان به صورت یک VPN استفاده می شود. یک شبکه خصوصی مجازی یک نوع خاصی از پروکسی است که شما را قادر به کار از راه دور و ایمن می کند.

اما دقیقا یک پروکسی چیست، چگونه کار می کند و برخی از مزایایی که می تواند نه تنها یک کارگر از راه دور، بلکه هر کسی که بخواهد لایه اضافی از حریم خصوصی را بخواهد، چیست؟

در اینجا نگاهی به انواع مختلف پروکسی ها و بررسی یک سرویس خاص که پروکسی های استروئیدها را فراهم می کند.

پروکسی ها چگونه  کار می کنند؟

اساسا، یک پروکسی نقطه ای است که نقطه اتصال بین شما و یک مکان از راه دور در اینترنت را نشان می دهد.

اگر شما در یک هتل در سیاتل هستید و برای یک شرکت بزرگ در دالاس کار می کنید، سپس یک VPN را در دفتر شرکت  باز می کنید به این معنی است که کامپیوتر شما یک اتصال دائمی بین سیستم خود و یک دستگاه اختصاصی در دفتر شرکتی به نام سرور VPN این اتصال شما را به یک تونلی که از طریق آن تمام ارتباطات بیشتر عبور می کند، فراهم می کند.

این اولین و شناخته شده ترین کیفیت یک VPN است. تمام ترافیک شما، هر چه که باشد، در آن تونل رمزگذاری می شود، از مکان فعلی شما به سرور VPN می رود و سپس از طرف شما به اینترنت گسترده تر تحقیر می شود. آنچه این بدان معنی است این است که هر کسی که در نزدیکی در حال گوش دادن باشد یا تلاش کند که بسته ها را از سیستم خود ببیند، چیزی جز ایستایی نمی بیند.

در حقیقت، آنها حتی نمی دانند که وب سایت هایی را که بازدید می کنید، زیرا همه چیز رمزگذاری شده است.

این مکانیسم امنیتی حتی قوی تر از SSL است، زیرا با استفاده از SSL مردم هنوز می توانند هدر ها را ببینند و بدانند که سایت هایی که به آن دسترسی دارید.

اما یک VPN یا هر نوع پروکسی دیگر، مزایای دیگری نیز دارد.

خرید پروکسی

این که آیا شما از یک VPN استفاده می کنید که بر روی یک پروتکل مانند PPTP متکی است تا بسته های خود را به صورت ایمن، پروکسی SSL، پروکسی Socks یا حتی یک دروازه وب ساده (که در واقع شما را با رمزگذاری ارائه نمی دهد) از ویژگی هایی که مشابه هستند. اصل اساسی این است که سرور آن بسته ها را برای شما پخش می کند و سند اصلی را از بین می برد.

به جای آدرس IP خود، آنها فقط سرور پروکسی را مشاهده می کنند. این بدان معنی است که اگر شما با استفاده از مثال قبلی ارتباط برقرار کنید، به جای آنکه فکر کنید در سیاتل هستید، هر سایتی که به آن وصل هستید، فکر میکنید در آنجا مستقر هستید در دفتر شرکت دالاس. البته، به دلایل دیگری نیز مردم از پروکسی استفاده می کنند.

یک مثال در حال تلاش برای دسترسی به محتوا محدود شده است. به عنوان مثال، کسی که در کانادا سعی در دیدن محتوای Hulu را داشته باشد، قادر نخواهد بود، زیرا Hulu ویدیوها را تنها به کاربران U.S.A محدود می کند. اما اگر آنها ابتدا به پروکسی مبتنی بر ایالات متحده متصل شوند، می توانند از این محدودیت عبور کنند. همین امر در صورتی است که شما در ایالات متحده زندگی می کنید و می خواهید محتوای بی بی سی را از طریق iPlayer خود ببینید.

برای انجام این کار باید به یک پروکسی بریتانیا متصل شوید.

خرید پروکسی

چگونه می توان محاسبات سرور بدون هزینه انجام شود؟ چگونه پارادایم جدید باعث کسب و کار می شود؟ توسط Google Cloud پشتیبانی شده است مجرمان همچنین از پروکسی ها استفاده می کنند تا مکان های واقعی خود را پنهان کنند. آنها حتی می توانند سرورهای پروکسی را به هم متصل کنند تا مشکل ردیابی را افزایش دهند.

اما پروکسی ها برای خیلی بیشتر از تماشای آخرین پسر خانواده استفاده می شود و یا جنایاتی انجام می دهند.

بسیاری از مردم به سادگی برای ایمنی استفاده می کنند. اگر شما یک اتصال به اینترنت آهسته دارید، می توانید از یک پروکسی سرور با پهنای باند زیادی استفاده کنید و تهدیدات مخرب رومینگ خالص برای پیدا کردن سیستم های ناخواسته، یا راه اندازی حملات انکار سرویس احتمالی، فقط پروکسی را پیدا کنید. محققان امنیتی نیز پروکسی ها را دوست دارند.

هنگامی که شما در حال تلاش برای نفوذ به زیرزمینی جنایی هستید، آخرین چیزی که می خواهید این است که آدرس خانه خود را به آنها بدهید.

یکی از این خدمات: HMA همانطور که می بینید، پروکسی ها امنیت و ناشناس بودن را ارائه می دهند که می تواند بسیار مفید باشد. اگر شما یک VPN شرکتی ندارید، می توانید از آن استفاده کنید، خدمات زیادی وجود دارد که برخی از گزینه ها را ارائه می دهند. یکی از محبوب ترین ها در حال حاضر، و یکی که من استفاده می شود، MAMPROXY نامیده می شود.

در حالی که نام ممکن است عجیب و غریب باشد، من موفقیت خوبی در این زمینه داشته ام.

یکی از چیزهایی که من در مورد آن دوست دارم این است که، اول، آن را یک نرم افزار بسیار آسان برای استفاده از مشتری فراهم می کند.

به جای اینکه تنظیمات پراکسی را به صورت دستی پیکربندی کنید، به سادگی مشتری را نصب کنید و از وضعیت اتصال شما پیگیری می شود، به شما اجازه می دهد تنظیمات را تنظیم کنید. سپس، آن را نیز دارای مقدار زیادی از 36،000 + IP آدرس در سراسر جهان است. این به این معنی است که شما میتوانید به هر یک از این سرورها متصل شوید و به نظر میرسد از آن مکان باشد.

سرویس رایگان نیست، اما در حدود 10 دلار در ماه، بد نیست. پروکسی ها هنوز به اعتماد نیاز دارند در نهایت، در هنگام استفاده از پروکسی، باید مواردی را که باید در نظر داشته باشید وجود دارد. اولا به یاد داشته باشید که در حالی که یک سرور پروکسی امنیت و ناشناسیتان را به شما ارائه می دهد، خود پروکسی باید ترافیک خود را رمزگشایی کند تا از طریق آن ارسال شود.

این به این معنی است که می تواند همه چیز شما را ببیند، مگر اینکه از اتصالات SSL استفاده کنید. بنابراین شما باید به آن اعتماد کنید.

بسیاری از مردم از TOR استفاده می کنند که یک شبکه ناشناس ناشناس است که توسط داوطلبان اجرا می شود یا بعضی از آنها به کانال های زیرزمینی دسترسی پیدا می کنند تا پروکسی های به اصطلاح “خصوصی” را بیابند، اما شما هیچ وقت نمی دانید که آیا می توانید به این سرور اعتماد کنید. این ممکن است در نهایت بدتر از استفاده از یک پروکسی باشد.

خدمات تجاری محبوب مانند MAMPROXY فعالیت خود را در زمینه ارائه این سرویس بر عهده دارند، بنابراین شخصا به آنها اعتماد بیشتری دارم.

با این حال، به استفاده از آنها برای اعمال جنایتکار فکر نکنید، زیرا آنها به روشنی بیان می کنند که با اجرای قانون همکاری می کنند.

خرید پروکسی

از آنجا که مجددا سرور پروکسی یک حزب است که می داند آدرس IP واقعی آن چیست. همچنین استفاده از پروکسی معمولا اتصال شما را کاهش می دهد، زیرا شما اساسا همه داده های خود را به مکان دیگری در سراسر جهان انتقال می دهید قبل از اینکه به اینترنت بیفتد. با تلاش برای اتصال به سرورهای مختلف پروکسی، ممکن است تفاوت های بسیار زیادی در سرعت پیدا کنید، پس بهتر است آنها را امتحان کنید.

آیا شما امنیت، ناشناسیتان یا هر دو را می خواهید، پروکسی ها راهی مناسب برای خالص کردن را فراهم می کنند. آیا شما برای به اشتراک گذاشتن در مورد استفاده از یک سرور پروکسی از شما دارید؟

برای خرید پروکسی کافی است به مام پروکسی مراجعه کنید ما یک اکانت پروکسی پر سرعت برای تلگرام و یک پروکسی اینستاگرامدر اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هجده =