سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی (“سیاست”) عملکردهای حریم خصوصی MamPROXY.com

MamPROXY به شدت متعهد به حفاظت از حریم خصوصی مشتریان است.

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی ما به شما کمک خواهد کرد تا از تعهد MamPROXY به حفاظت از اطلاعات خصوصی خود مطلع شوید.

MamPROXY برای کودکان زیر 13 سال نیست. مطابق با قانون حفاظت از حریم شخصی کودکان فدرال 1998 (“COPPA”)، ما هرگز آگاهانه به جمع آوری یا استفاده از اطلاعات شخصی قابل شناسایی از افراد زیر 13 سال نخواهیم پرداخت و ما اجازه نمی دهیم کسی که زیر 13 سال سن داشته باشد از خدمات پروکسی ما استفاده کند یا در سایت ما به خرید پروکسی بپردازد.

راه استفاده از اطلاعات MamPROXY

(a) اطلاعات تبلیغاتی

MamPROXY از اطلاعاتی استفاده می کند که برای کار، نگهداری، ارتقاء و ارائه کلیه ویژگی ها و خدمات موجود در خدمات MamPROXY به شما ارائه می کنیم. ما از آدرس ایمیل شما بدون رضایت برای اهداف اداری مانند اعلانات به روز رسانی مهم MamPROXY Services برای اهداف خدمات مشتری برای رسیدگی به مشکلات مربوط استفاده خواهیم کرد.

(ب) اطلاعات وب سایت

ما از اطلاعات جمع آوری شده در وب سایت برای ارائه خدمات، اطلاع رسانی به شما از محصولات و خدمات جدید، ارسال اطلاعیه های سرویس، سفارشی کردن محتوایی که می بینید، برای انجام درخواست های شما برای محصولات و خدمات، برای بهبود وب سایت ، برای انجام تحقیق، استفاده می کنیم. ما این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهیم، فروش نمیکنیم یا به اشتراک نمیگذاریم، مگر آنکه در این سیاست مشخص شود.

(ج) افشاگری های دیگر

ما ممکن است اطلاعات مربوط به شما را به اشخاص ثالث در صورت (a) ما باور داریم که افشای منطقی لازم برای مطابقت با هر قانون، مقررات، پرونده قانونی یا درخواست دولتی ضروری است؛ (b) برای اجرای توافقنامه ها، سیاست ها و شرایط خدمات (ج) برای محافظت از امنیت یا یکپارچگی خدمات ؛ (د) حفاظت از اموال، حقوق و ایمنی ما، مشتریان ما یا عموم از آسیب یا فعالیتهای غیرقانونی؛ (ج) پاسخ دادن به اورژانسی که ما به ایمان ایمان نیاز داریم که ما اطلاعات را برای کمک به جلوگیری از مرگ و یا آسیب جدی جسمی هر فرد، یا (f) تحقیق و دفاع از خود در مقابل ادعاهای و یا اتهام شخص ثالث، به ما بسپاریم.

فایل های ورودی

همانطور که با بسیاری از وب سایت های دیگر (و به استثنای سرورهای پروکسی ما)، سرورهای وب ما ممکن است آدرس IP / ISP شما، نوع مرورگر اینترنتی شما و زبان مورد استفاده، کشور، تاریخ و زمان بازدید شما، صفحات / خدمات مورد استفاده در سایت و اطلاعات دیگر چنین اطلاعاتی ممکن است برای ردیابی فعالیت کاربر و ناوبری در اطراف سایت و خدمات آن و پویایی و روند مرتبط با استفاده از سایت استفاده شود. اطلاعات جمع آوری شده و سایر اطلاعات ممکن است برای اهداف آماری و اداری مورد استفاده قرار گیرد.

کوکی های اینترنتی

MamPROXY ، ممکن است یک ویژگی مرورگر اینترنتی شما به نام “کوکی” برای اختصاص یک شناسه منحصر به فرد به کامپیوتر خود برای حفظ حالت جلسه استفاده کنید. این کوکی های کوتاه مدت به هارد دیسک شما نوشته نمی شوند و هنگام بستن مرورگر حذف می شوند. این بدان معنی است که فعالیت های وب شما نه تنها خصوصی است، بلکه حافظه هارد دیسک شما نیز کاهش می یابد. قابلیت تنظیم تنظیمات کاربر ما از یک کوکی تنها استفاده می کند که در هارد دیسک محلی شما ذخیره می شود. این کوکی برای گزینه های حریم خصوصی قابل تنظیم کاربر استفاده می شود. MamPROXY نمی کند و نمی خواهد از کوکی ها برای بازیابی اطلاعات شخصی شما استفاده کند.

امنیت

MamPROXY از گستره وسیعی از حفاظت های فیزیکی، مدیریتی و فنی برای حفظ یکپارچگی و امنیت اطلاعات شخصی شما استفاده می کند، گرچه ما نمی توانیم امنیت و ایمنی هر گونه اطلاعاتی را که از طریق MamPROXY به هر وب سایت یا شبکه خارجی انتقال می دهیم، در معرض خطر است

لینک ها

این سایت حاوی لینکهایی به سایر سایتهاست. لطفا توجه داشته باشید که MamPROXY مسئولیت حفظ حریم خصوصی این سایت های دیگر نیست. ما کاربران خود را تشویق می کنیم که اعلامیه های حفظ حریم خصوصی هر وب سایت را که اطلاعات شخصی قابل شناسایی را برای حفاظت از خود جمع آوری می کند، بخوانند. این اعلامیه حفظ حریم خصوصی صرفا به اطلاعاتی است که توسط وب سایت MamPROXY جمع آوری شده است.

پردازش در ایالات متحده

لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی ممکن است به سرورهای موجود یا پایگاه داده های موجود در خارج از کشور، استان، کشور یا حوزه های دیگر شما منتقل شود و در آنجا قوانین حفظ حریم خصوصی ممکن است همانگونه که در مکان شما وجود ندارد، منتقل شوند. اگر شما در خارج از ایالات متحده واقع شده اید، لطفا توجه داشته باشید که ما تمام اطلاعات را برای ذخیره و پردازش به ایالات متحده انتقال می دهیم، و رضایت شما از این خط مشی رازداری، رضایت شما را برای این انتقال، ذخیره سازی و پردازش نشان می دهد.

تغییر کنترل

در صورتی که MamPROXY با یک نهاد شخص ثالث به دست آورد یا ادغام شده باشد، ما احتمالا اطلاعاتی را که از مشترکین گرفته ایم، به عنوان بخشی از چنین ادغام، خرید، فروش یا تغییر دیگر کنترل، از جمله برای اهداف پیش از این چنین رویدادی، به دنبال رسیدگی است.

انتخاب شما

مطمئنا شما ممکن است قصد داشته باشید که اطلاعات شخصیتان را با MamPROXY به اشتراک بگذارید، در غیر این صورت MamPROXY نمی تواند به شما خدمات MamPROXY را ارائه دهد. در صورت لزوم، با در اختیار داشتن تماس با ما، هر زمان که بخواهید اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید و تنظیمات اشتراک ایمیل را به روز کنید، اصلاح کنید یا حذف کنید.

تغییرات و به روز رسانی این اعلامیه حریم خصوصی

لطفا این صفحه را به صورت دوره ای بازبینی کنید تا از هرگونه تغییری در این خط مشی رازداری آگاهی داشته باشید که ممکن است از زمان به زمان به روزرسانی شود. این اعلامیه حفظ حریم خصوصی ممکن است بدون اطلاع قبلی به شما تجدید نظر کند و این با اطلاعیه «آخرین اصلاح شده» زیر ذکر شده است. استفاده دائمی از خدمات MamPROXY شما موافقت خود را با این حریم خصوصی و هر گونه بازنگری در آینده ایجاد می کند.